Czym się zajmujemy?

Farmabol to firma zajmująca się rozwojem sektora medyczno-farmaceutycznego. Naszą misją jest wykorzystanie najnowszych zdobyczy technologii w celu polepszenia życia i samopoczucia każdego pacjenta.

Stawiając na szeroki dostęp do nowości medyczno-farmaceutycznych, a także do szybkiej i prostej diagnozy zwiększamy świadomość pacjenta oraz komfort jego życia.
Nieustannie dążymy do lepszych rozwiązań, które będą miały wpływ na postęp medycyny w Polsce i za granicą.

Dzięki znajomości prawa i zawiłości systemu opieki zdrowotnej w USA, w ramach współpracy międzynarodowej oferujemy medycznym firmom europejskim plan wdrożenia swoich produktów i usług na rynek amerykański.

testy-ikona

Prężnie działamy w dziedzinie diagnostyki chorób zakaźnych i przewlekłych. Naszą
specjalizacją są testy diagnostyczne do samodzielnego wykonania w domu, których jesteśmy głównym dostawcą do lokalnych aptek.

leki-ikona

Z powodzeniem wprowadzamy na rynek nowe leki i specjalistyczne suplementy diety,
współpracując z naukowcami lokalnych i międzynarodowych uczelni, firm oraz jednostek naukowych w procesie badań oraz analizy ich składu i działania.

lpomoc-ikona

W ramach współpracy międzynarodowej realizujemy plan pomocy firmom medycznym w zaistnieniu na rynku amerykańskim.

Kim jesteśmy?

Farmabol zbudowaliśmy na podwalinach naszego doświadczenia w branży medycznej i farmaceutycznej. Trzon naszej firmy to także specjaliści w dziedzinie finansów oraz marketingu.


Obecnie w naszych projektach bierze udział sprawdzona i wykwalifikowana kadra analityków, naukowców i specjalistów, dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości naszych leków, suplementów, testów i urządzeń medycznych.

Napisz do nas