Współpraca

Poszerzenie świadomości pacjentów, a także realizacja nowych rozwiązań i ulepszeń w dzisiejszej medycynie, farmacji oraz dziedzinie urządzeń medycznych to mocne aspekty naszej działalności.

Szczycimy się współpracą z najlepszymi rodzimymi uczelniami, firmami z branży medyczno-farmaceutycznej i wciąż poszukujemy nowych partnerów, których działania są spójne z misją naszej firmy. 

Mając na uwadze zwiększenie dostępu każdego pacjenta do nowych metod leczenia, rehabilitacji i przede wszystkim osobistej samokontroli oraz profesjonalnej diagnostyki chętnie nawiążemy współpracę z aptekami, sklepami medycznymi, laboratoriami w celu dystrybucji naszych produktów.  

Współpraca międzynarodowa

Rozwój to nasza dewiza, dlatego otwieramy się na współpracę z partnerami międzynarodowymi. W jej ramach realizujemy programy biznesowe i badawcze.

W myśl powyższego uruchomiliśmy biuro w Atlancie (USA), co zwiększa możliwość szybkiego i efektywnego porozumienia z amerykańskimi partnerami specjalizującymi się w  zakresie ochrony zdrowia i zawiłości systemu opieki zdrowotnej  w USA.

Dzięki temu mamy możliwość pomocy medycznym firmom europejskim w zdobyciu zaufania i stawianiu pierwszych, trudnych kroków na rynku amerykańskim.

Razem zmienimy globalną medycynę na lepsze!

Napisz do nas